WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başlayın

Vazgeçmek..

brain_vs_heart-265636

İnsan kimi seveceğini bilmez ama kimden vazgeçeceğini bilirmiş“..

Cem Baba , okurken sen aklıma geldin kardeşim dedi.. Dostlarım nasıl bir vazgeçiş yaşamam gerektiğine inandıysa artık sözlerde bile akıllarına gelmeme neden olmuş.

Beyin Kalpten daha büyüktür. Bunu okulda bize öğretirlerdi öğretmenlerimiz. Kalp çok önemli ancak Beyin olmadıktan sonra kalbin bir anlamı yok derlerdi, anlamazdık çocuk olarak. Yaşayarak öğrenmek lazımmış bazı şeyleri.

Beynime nasıl bir komut verdiğimi açıkcası bilmiyorum . Bundan sonraki yazacağım konuyla bağlantılı mı açıkcası onuda bilmiyorum. Ama beynim artık vazgeçmek zorunda olduğum değilde VAZGEÇMEK KURTULMAKTIR mantığını güttüğünden dolayı mutluyum. Bunları gururlu gururlu yazmak, daha bugün aşk acısı çeken bir arkadaşımla akşam buluşup ona nasihatlar vermek için sabırsızlanmak, geçmişe baktığında daha dün geceki gibi kahkaha atmak.. Çok güzel şeyler varmış hayatta..

Ama sözün ilk kısmına katılmıyorum artık. 2 haftadır beynim kimi sevmesi gerektiği konusunda kendini geliştiriyor ve o yönde inanılmaz hızla ilerliyor. Mantık değil duygularımı harekete geçiriyor.Ve ben sanırım yeniden aşık olabilmek için tam kıvama geliyorum. Yeniden heyecanlanıyor, yeniden arzuluyor, yeniden güzel sözler söylemek istiyor yeniden kıskanıyorum.. Bunu belki Tanrı istedi Belki Ben istedim bilmiyorum. 

Birisi “Vazgeçmek..” üzerinde düşündü

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: