WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başlayın

Limon

20/01/2023

Ben hep iyi oldum Limon

Hiç yüzümu eksitmedim

İyi mi yapıyorum kötü mu yapıyorum bilmiyorum ama ben hep boyleyim

20/12/2021

Limon naber 🙂 Şok oldum neredyese 2 sene olmuş. Harbi yuh olsun bana. O kadar pandemi şu bu oldu insan tek bir satır yazar dimi.

Zor yorucu bir 2020-2021 geçirdim yalan yok Limon. Güzel günlerde çok oldu benle alaklı olmayan ama bize yük olan bir kaç sorunla da uğraştık ve halen uğraşmaya devam ediyoruz. İnşallah bu senede böyle geçerde biter gider artık yoruldum ne yalan diyeyim.

Çoluk cocuk durumu ne diye sorarsan , tüpbebek denemesi yapıyoruz. Oda ayrı yorucu bir süreç. Benden daha çok Yelizimin yorulması ile geçen bir süreç oluyor. Ona üzülüyorum. Olmadı bu sefer, bundan sonraki maçlara hazırlacağız 🙂 Şanş dile sende..

Dolar bugün 16,40 Euro 18,75. İnanılmaz arttı. Daha geçen sene dolar 7,5 euro 9,50 felandı. Gelinen nokta korkunç boyuta geldi. Bu millet inşallah birbirine düşmez diye temennide bulunuyorum artık her gün. Bizi çok etkilemese de bu durum , memlekettiki duruma insan canını sıkmıyor değil.

Öpüyorum seni.İnşallah cok uzun tutmam arayı 🙂

16 Nisan 2020

Selammm ben geldim Limoncuk. Karantina günlerinde kulaklarını cinlattik Yeliz ile vallahi senin. Yazmiyorsun dedi Limona. Dedim napim, ne yazayım. Çok derdim sıkıntım yok, Limon mutsuzluklarin adamidir diyecektim ama sana kıyamadım diyemedim ;D

Eskilerden konuştuk Limon. Forumu saydık. 30 kişi ile şu an bile irtibat kurulacak koca bir aile yaratmısiz hep beraber o dönem. Atakanadan Bocukcuye kadar bir sürü insan ve su an istesek 30 tanesine tek tıkla ulaşabilecek durumdayız. Ne kadar kadar güzel bişey. Şu günlerde tam yazılacak günlermis aslında. Tabi herkes şimdi Evli barkli coluklu çocuklu olunca o tadlar kalirmiydi bilmiyorum.

Ancak yinede yakın zamanda senede birde gelecekleri bir forum aktif edecegim.. Belli mi olur belki bir gün o 30 kişiden bir kaçı yeniden selam der bizde selamını alırız. Tabi bunun için o enerjiyi bulmam lazim. Alacaksın kuracaksın ohooo. Uzun iş valla

Birde limon yine kilo aldık ya. Arkadaş al ver al ver sıkıldım valla.

Biraz yazacaktım ama çay geldi be Limon. Gelirim yine.
13 Mart 2019

Vay anam vay. Burası ne kadar zaman olmuş böyle Limon. Her ne kadar ana sayfaya yazsamda seni burada bu kadar boş bırakmak hoş olmadı değil mi ?

Evlilik şu bu derken ne kadar zaman hızlı aktı dimi.

Herşey güzel gidiyor Limon

İş ile alakalı olarak başka bir gündemden kaynaklı aşırı yoğunuz bu aralar. Yelizle beraber çalışıyoruz. O diğer işyerinden ben eski işyerimdeyim. Aynı semtteyiz.Akşam 9 laa kadar çalışıyoruz valla.

Ondan sonra da eve gel çay koy film izle yada arkadaşlara git gel derken sana hiç zaman olmuyor.

Şimdi yazsam ne yazayım bir sürü şey olmuştur o yüzden bu günü geçelim bundan sonra daha sık ve daha anlık konuşalım

Öptüm seni Çav Bellaa
8 Ağustos 2017

İnsanın yazası gelmez mi Limon? Artık yemin ederim gelmiyor.

Bu ülkeye demokrasi , insan hakları, hak hukuk gibi şeylerin gelmesini çok istedim ama olmayacak sanırım..

Ne acı değil mi umutsuzluk..

Yazılarım bile rahatsız etmiş insanları .

Ben yoruldum o yüzden artık susma kararı aldım.

Çok kötü ama hayat kısa ve mutlu yaşamak istiyorum.
23 Mayıs 2017

İyi Geceler Limon. Şu an annemlerdeyim. 15 gündür aslında buradayım. Yeliz’i çok özledim valla.

Yeliz Eskişehir’de. Annesinin ameliyatı çok şükür iyi geçti ama bakım durumları var . Yeliz’inde annesinin yanında olması gerekiyor bu süreçte o yüzden biraz hasret kaldım.

Dün oradaydım bende. Bugün döndüm. Dün ne güzel beraber uyurken bugün yine yalnız başımayım. Garip geliyor vallahi.

Onun dışında hayat sıradan geçiyor işte Limon. Hemen her gün aynı şeyler. İş , Futbol, Siyaset döngüsü. Arada dışarı çıkmalar başkada bişey yok.

Haftaa Beşiktaşın şampiyonluğunu kutlayacağız inşallah. Beşiktaşta olurujm o gün diye düşünüyorum. Bu senede doya doya kutlayacağım inşallah. Belki de Antepe giderim son maça belli olmaz 🙂 Buda burada dursun ..

Kendine iyi bak Limon :)))
31 Mart 2017

Bugün ilk kez sana evimden yazıyorum Limon. Bilgisayarı yaptırdım ve başına geçtim. Tıpkı eski günlerdeki gibi. Saat gece 01:30.. Bugün aslında biraz erken yatsaydım iyi olacaktı çünkü 1 haftadır ciddi anlamda yoruldum.

Dün Hakanın yanına gittim Limon. Biraz ondan aslında yorgunluk. Gece 3 te geldim eve. Kuzeni ben ve Hakan. Bu bizim Hnkanın aşk işleri karmakarışık durumlara geldi.Üzülüyorum çocuğun durumuna. Gözlerine bakınca ona ne söylememi istediğini anlıyorum ama aşık adama kötülük yapıyoruz o zaman. Net olacaksın , gerçekçi olacaksın ve düşüncelerini anlatacaksın. Anlatınca da üzülüyor ama yapacak bişey yok. Valla 2-3 aydır onun bu sorunları ile ilgileniyorum ama artık sonunu getirse iyi olacak. Çünkü geçen her süre insanın biraz daha erimesine neden oluyor. Sen tecrübelisin deyip deyip duruyor ama ortamlar farklı, kişiler farklı, sen ve ben farklıyız bunu anlatamıyorum. Gerçi kabullenmiş Limon herşeyi biraz daha zaman verdim bakalım umarım düzelir.

Bu günlerde çok uyuyorum Limon. Sabah 10 gibi kalkabiliyorum inanılır gibi değil. Yelizde çok rahatsız kendi kalkış zamanlarından ama neden böyle oluyor anlamıyoruz. Bakalım yarın 8 de kalkmayı deneyeceğiz umarım başarırız 😀

Bunun dışında iş konusunda durumlar aynı. Ancak yeni gelişmeler var burada henüz yazmayacağım.Daha da güzel şeyler olabilir yakında. Umarım gerçekleşir. Yoksa şu anki düzenden iyice sıkıldım desem yeridir yani.

Başka bişey yok henüz Limon. Olursa yazarım.
16 Mart 2017

Bugün önemli bir gün Limon. Beşiktaş Avrupa Liginde Çeyrek Finale çıkma maçına çıkıyor. Akşam yine her zamanki gibi statta olacağım. Bu sene ve geçen sene artık çok dile getirmiyorum uğursuzluk getiriyor diye ama bu hafta fena totem yaptım, bugün tarih yazarız inşallah. Üniverite arkadaşım Serhatta geliyor İzmirden maç izlemeye. Uzun süre sonra onuda göreceğim..Çilekte maça gelecekti ancak Eskişehire gitti bugün. Artık oda Çeyrek Final maçını izler umarım :)))

2 gün sonra 4.aya giriyorum evlilikte Limon. Zaman hızla akıyor. Bu hafta çok dışarda dolaştık resmen evi özledik. Dün oturduk miskin miskin Geleceğe dönüş filmini izledik. Çay çekirdek ve sarılıp film izleme. Harika bişey.

Babamla , Sati Halamın arası bozuldu. Bundan hiç hoşnut olmasamda halamın ağlaması felan insanı üzüyor. Onuda diyeyim Limon..

Haa birde bizim Hakan var. Adeta benim yaşadığım süreçleri yaşıyor garibim. Sonu benzemesin diyeceğimde “ah kadınlar ah” diyorum. Oysa sabrın sonu selamet, karanlığın sonu hep aydınlık olur. Umarım kardeşimde bunun farkına varır.
18 Ocak 2017

Limonum selamlar sevgiler.

Ne uzun zaman oldu dimi buraya uğramayalı. Evlilik adamı değiştirir derlerdi de inanmazdın 🙂 Vallahi öyle oldu bizimkide. 19 Kasımda evlendikten sonra sürekli bir uğraş var limon. Eşya bitse malzeme bitmiyor malzeme bitse bizim Yeliz ile dizi keyfimiz bitmiyor 🙂 Tabi bütün bunların dışında en önemli sorunum evde sana yazı yazacak bir bilgisayarım bile yok. Laptopum işyerinde, masaüstü bilgisayarım annemlerin evinde olunca cepten girebiliyorum sadece internete ve malesef bu tarz sorunlar oluyor. Yakında ya masaüstünü eve götürecem yada bilgisayar alacam Limon çünkü yazı yazmayı özlüyorum bazen..

Evlilik güzel gidiyor Limon. Arada seni özlüyorum ama mutluykende sana yazmak zor oluyor biliyorsun 🙂

Şu bilgisayarı alayım seninle konuşacak yazacak çok şey var. Özellikle şu memleketin işleri canımı çok sıkıyor neden takıyorum bilmiyorum ama durum hiç iç açıcı değil..

Kendine iyi bak Limonum. Annemlerdeyim şu an. Uykum geldi . Saat gece 2 ye geliyor, sana da yazayım dedim ama şimdi uyku vakti.
12 Eylül

Ooo Limon. Ne kadar zaman olmuş buralara yazmayalı. Nişandan sonra resmen sana sırtımı dönmüşüm. Bugün yazayım yarın yazayım, Darbeydi Fetöydü şuydu buydu derken tam 2 ay geçmiş.

Diyeceksin şimdi anlat 2 ayda ne oldu hangisinden başlasam bilmiyorum ki.

Önce en önemli konuyu söyleyeyim ,19 KASIM da evleniyorum Limon :)))))) Düğün yeri, onlar bunlar şunlar derken Ev tutma noktasına kadar geldik. 2 ay kaldı. Benim için aslında 1 haftalık iş ama kadınları bilirsin erken olsun isterler. ee napalım bizlerde onlara uyacağız.

Aşka bakış açım çok değişmişti Limon bilirsin ancak Yeliz ile bakış açım daha da değişti. İnşallah bu bakış açım ömrümün sonuna kadar sürer. Huzur, güven,güç valla ne ararsan var. Beşiktaş’ın geçen seneki Mario Gomez’i gibi :)) Tamam tamam sende geçen seneki Sosa’sın 🙂

Gazetelerde eksiden böyle Aşk İş Aile gibi şeylere puan verirlerdi. Aşk açısından 5 üzerinden 5 versekte , insanı anlamda çok kişiden soyutlandığım bir dönem yaşadım. Hatta öyle uzak yerlerde olayım istedim ki Sarıyer taraflarında bile oturmayı göz önüne aldım. Bazen bizim Sülaleden inanılmaz yoruluyorum Limon. Öyle böyle değil. Ne ararsan var. Bazen yeter diye bağırasım geliyor. Kısacık hayatın içerin de gereksiz ayrıntılarla ömürlerini heba ediyorlar ve bazen beni de çekmeye çalışıyorlar bu gereksiz ayrıntılara. Ama bilmiyorlar ki bu Volkan çoktan söndü ve yeniden patlamak istemiyor. Dünyasal bütün hırslarımdan çoktan kurtuldum. 2 senedir müthiş bir evrim geçirdim ve çok kişiye nasip olmayacak bir dünyaya bakışa sahip oldum. Ve bunu bozmak istemiyorum..

Düğüne kadar yazmaya devam edeceğim ama senin sayfanda yazacağım Limon. Bu günleride tarihe not ederek girmek istiyorum. Hep dediğim gibi sana yazarsam çok bilki mutsuzum ama bu 2 ayda yazacağım. Eski yazıları ilerde çocuklarıma (olursa ) okutmak istiyorum.
11 Haziran

Merhaba Limon. Diğer sayfamızın düzenlemesini malesef açamıyorum. Sanırım bunca senelik yazıdan sonra oda pes etti artık bize.

Çok ama çok canım sıkkın Limon. Bunu kelimelere bile dökmek bile zor geliyor ne yalan deyim. Anlatamam da aslında. Ama şunu bile çok canım sıkkın.

Benim hayal ettiğim pencereleri az çok biliyorsundur Limon. İşte o pencerelerin sırayla kapandığını hissediyorum. Ben milim milim dünyanın bu kapalı ve sıkıcı iç dünyasına çekilmek üzere olduğumu hissediyorum. Buna izin vermek ile vermemek arasında çok ince bir çizgi var ve ben bir karar almak zorundayım.

Ufacık dalgaları tsunami gibi görmek benim hayatımda yok Limon. Beni korkutan şey dalgadan bu kadar etkilenirsek tsunami geldiğinde nereye kaçacağım. Benim koca dalgalarla mücadele edecek gücüm olmayabilir , tanıyorum kendimi..

Artık saçma sapan şeyler duymakta görmekte istemiyorum Limon. Sadece uyumak istiyorum sonra uyanıp yine uyumak istiyorum. Bu dünyanın bana verdiği yükten inanılmaz sıkıldım. Uyursam belki de geçmez ama uyumak cidden istiyorum.

Öyle işte Limon. Sen beni seviyorsun Biliyorum. Bazen bu bile bana güç veriyor. Bende kötü birisi değilim bunu en iyi sen biliyorsun onuda biliyorum. Tek sorunum iyi reklam yapamamam değil mi ? Belki onu da çözersem dışardan mükkemmel görünebilirim..

Yada görünmeyip iç dünyama mı çekilsem Limon? Ne dersin sen söyle bende onu yapayım söz sana..

%d blogcu bunu beğendi: