WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başlayın

Limon Eski

limo
7 Mayıs 2016
Limon sende o kadar çok yazı olmuş ki bazen yazı yaarken kitleniyor biliyormusun sistem. Umarkım geçici bir sorundur yoksa bu yavaşlığı sevmedim.
 
Limon ben sana yeni arabamı göstermedim dimi. SeatLeon aldım. Otomaik 1,6 dizel.
leon (Copy)
 
Ancak geçen lerde sol tarafı lanet olası bakırköyde sürttüm kapım gitti. İlk gün çok canımı sıkmış oolsamda zamanla geçti ve şu an bakmıyorum bile oraya. İnsanın canına gelmesin derler ya.
 
Şu an acaip yavaş olduğıundan wordpress ben keseyim yazmayı. Yarın oluıdüzelirse devam ederim Limon 
 
4 Mart 2016
“Ne olur bu akşam yanımda ol, kendime hakim olamıyorum,intihar etme korkusu yaşıyorum, sabah istediğin yere git ama bu gece beni o kötü şeyden uzak tut”
 
Dün bir hayat kaydı Limon. Karşılıksız aşk diye basına düştü ama içinde neler yaşandığını bilmediğimiz bir ilişki sonucu Zeytinburnu nda bir genç intihar etti. Yanımda çalışan arkadaşımın arkadaşı idi. 2 gündür bizim çocukta moralsiz garip ve boş bakıyor hayata.  Haberin detaylarını izleyince, o cesedin denizden çıkışını görünce ve bıraktığı aşk notunu okuyamasak ta yazdığı a4 kağıdını görünce çok kötü oldum dün akşam. Yutkunasım bile yoktu. Şu yukarda ki mesajları ben de o eşikten döndüğüm bir kasım gecesi atmıştım. Hem çaresizlik hemde hayata tutunma adına son bir adım.
 
İntihar eden arkadaşın iç dünyasına daldım. Daha koşacak çok kişi olduğunu görmek beni çok üzdü Limon. Bir sürü mail geliyor burada onları okuyucu saygınlığı adına koyamasam da her biriyle tek tek ilgilenmeye çalıştığım bir sürü insan. Bir çoğuna destek olmaktan başka hiç bişey yapamasam da belki bir gece daha düşünme imkanı olur diye verdiğim mücadeleye rağmen halen yetişemediğim bir sürü insan var. Menan da onlardan birisiydi. Dayanamadı ve öldürdü kendisini..
 
Gücü kaybetti. Ve kimse ona gücünü hatırlatmadı Limon. Arkadaşları şimdi peşinden yazıyor yok şöyleydin yok böyleydin ama o acıları çekerken bir çoğunuz belki de hepiniz yanında değildiniz ve onu anlamadınız. Şimdi son fayda neye yarar..
 
Dün buraya çok ağır şeyler yazasım geldi Limon. Biraz yazdım da. Sonra silmek istedim. Rab ben vereceğim demişti öylelerinin cezasını ve ona itaat etmek lazımdı. Bütün bunlara sebep olan erkek kadın kim varsa havale etmek lazımdı belkide..
 
Aslında hepsi geçiyor Limon. İnsan biraz kendisine zaman tanısa hiç bitmez sandığın aşkın yerinde sadece karanlık bir boşluk olduğunu görmek için sadece “zaman” gerekiyor başka hiç bir şey değil. Dünya da herkesin neredeyse yaşadığı bu kötü anların geçmesi , unutulması sonra affedilmesine kadar geçen sürece biraz dayanmak lazım.
 
Sen affettin mi dersen Limon
 
Evet affettim. Baştan aşağı herşeyiyle affettim ve hakkımı helal ederek gittim. Rab ne uygun görürse dedim Limon..
 
Keşke Menan’da bu affın geleceğini bilseydi diye düşünüyorum 2 gündür. Annesini düşünüyorum , bir daha hiç düzelmeyecek o psikolojilerini düşünüyorum gözlerim doluyor. Çok sevdiği Beşiktaş’ının yeni stadının açılışını bile göremedi . Allah’ım ne kötü bişey ya.Nasıl bir çaresizlik. Mutlaka mesaj atmıştır o akşam eminim ve aldığı cevap neydi acaba. Yada hiç mi verilmedi egolar ugruna. Yada meşgul sesiyle beynine kurşun mu sıkıldı Menan’ın. Bunu kimse bilmeyecek işte. Ve ölümden sonrasında bu yazıyı yazdığımı ve bir tane şeytan kadın yüzünden hayatına kast ettiğini ve onun hayatının en geç 1 ay sonra kahkalara bürüneceğini bilmeden gittin be koçum. 
 
Kötü çocuk olsaydı kendinden önce karşıya zarar verirdi eminim. Ama yapmadı.
 
Belki aşk acısı yazıp bu sayfaya gelenler olursa (bu bölüme zor ama şans işte) bir iki sözüm var arkadaş size..
 
Bir çoğumuz yaşadığınız şu acıyı yaşadık emin olun. Dik durun. Hayatınız da mutlaka çok daha güzel şeyler bir şekilde oluyor. Yepyeni insanlar giriyor ve bir bakıyorsun eskinin kokusundan bile mideniz bulanır hale geliyor. Ama mutlaka davanızda haklı olun ve dua edin. Konuşmaktan korkmayın. Arkadaşlarınıza anlatın hatta yeni kız arkadaşınız olacak potansiyelli kişiyede anlatın. Beraber yenin. Bu bir hastalık ve bu yenilebilir bir hastalık. İnanın 1-2 sene içerisin de tamamen yok olan bir durum. Hatta nasıl böyle oldum bile diyeceksiniz. Zamana güvenin ve kendinizi herşeyden çok sevdin. Yine de yenemezseniz sitenin girişindeki formdan bana ulaşın, dertleşelim. Bitmeyecek aşk acısı yoktur ve insan mutlaka başkasına da aşık olur. 
 
19 Şubat 2016
Ne kötü günler değil mi Limon. Ölümler ölümleri kovalıyor. Buraya kendi dertlerimi yazsam ölen masumlara haksızlık edermiyim acaba. Ederim değil mi. Ama hayat devam ediyor işte. Kimi şu an maç özetlerine bakıyor, kimi facebookta yediği yemeği atıyor kimi de kulağında müzik aşkını düşünüp uyuyor. Bende sende yazdıktan sonra muhtemelen aşka döneceğim ama bazen çok huzursuz hissediyorum kendimi. Boşvermişliğimi, eski paylaşımlarından uzak duruşumu dışarda siyaset konuşan adama bişey anlatamacağımı düşünüp sessiz kalışımı ve sonra hayata kaldığım yerden devam edişimi düşündükte huzursuz hissediyorum.
 
Belki de ruh halimde bozuk bilmiyorum. Bambaşka yerlerde yaşamak istiyorum Limon. Al sevdiğini git dünyanın öbür ucuna. Dana besle, balık tut sarıl ve uyu. Acaip karışık geliyor hayat bana bazen.  
 
Aile de önemli be Limon. Sanırım bir gün baba olursam, dünyanın en iyi babası ben olurum diye düşünüyorum 🙂 Bu konunun nasıl olması gerektiği konusunda son derece tecrübeli oldum desem yeridir. Evde babamın iş, güç, para , dükkan denklerimden resmen bıktım desem yeridir. Gerçek anlamda bıktım. Kazanç arttıkça mutluluğumuz yok oluyor. Ne gerek var bilmiyorum. Harbi harbi ne gerek var bilmiyorum. Saygısızlık etmek istemiyorum ama dayanmak zor geliyor en iyisi uzaklara gitmek .
 
Kal Sağlıcakla.
 
9 Ocak 2016
En son 21 Ekim de konuşmuşuz Limon. Zaman ne kadar da uzun geçiyor. Eskiden olsa sana günlük yazmadan edemezdim hatırlarsın. Bu sene 20 yazı bile yazmamışım. Aslında 2015 sonunda yazmak istemiştim ancak zaman olmadı. PC yi açmaz oldum evde desem yeridir. Ev bilirsin zaten genelde kalabalık bizde, sohbet muhabbet derken buralara çok fazla gelemiyorum. Girsem de çok geç girmiş oluyorum onda da sosyal medya felan derken zaman kalmıyor. Ama genel olarak iyiyim tabiki.Yoksa sık sık uğrardım buralara. Uzunca zamandır olmadığı kadar huzur içinde geçirdiğim bir sene yaşadım.Umarım bu sene de devam eder..
 
Bazen evden çok sıkıldığım oluyor ama Limon. Öyle böyle değil. Bu kişisel bir olay değil ancak 3-5 senedir içinde olduğumuz iş dünyası diyeyim oldukça sıkıyor beni. Sonuçta akşam yediğin şey en fazla 300 gr et olur ve bunu her türlü yersin zaten sıradan bir iş bile yapsan. Neyin telaşı, neyin hısları bir türlü anlamıyorum. Çoğu kez ifade etsem de beni hiç bir zaman anlamayacak az ama çoğulcu bir ses var karşımda. Bazen kendime çok kızıyorum. Mesleğimi yapsaydım ya da ne bilim öğretmenlik seçseydim diye. Al maaşını ay sonunda devletin vereceği maaşık bekle ve en büyük derdin zammın kaç olacağı olsaydı diye. Mümkündü aslında . Ama tabi o zaman hayat bambaşka bir yola girerdi. Arkadaşlar, Aşklar, sevinçler hüzünler. Bunun nasıl olacağını  hiç bilmeyeceğiz ama umarım yaş 70 (yaşarsam) olduğunda iyi ki bu tercihleri yapmışım derim..Tabi ki iyi ki dediğin cümle ne olacak dersek iyi bir eş, olursa iyi bir çocuk  . Gerisi çok önemli olmasa gerek. Bunlar iyi olduğu zaman hayat genel anlamda iyi gidecektir.
 
Dün canımı sıkan bişey oldu Limon. Üzüldüm aslında biliyorum geçecek ama içimde uzun süre kalacak bir an yaşadım. Bazı şeyler en sevdiklerinde olsa çocukça hareket ettiklerinde can sıkıyor. Hele de özgürlüklerimi yargıladıkların da bu kim olursa olsun , uzaklaşıyorum sessizleşiyorum. Kafama takmayayım geçer diyorum ancak bir bakıyorum bir yerlerden bir yazı geliyor sonra daha da kızıyorum. Çocuk gibi. Bu ailemde olsa, sevgilimde olsa, arkadaşımda olsa beni en çok sinirlendiren şeyler. İki insan birbirine dertlerini anlatamayacaksa ne anlamı kalır ki o zaman paydaşlığın. Garip geliyor bana bilmiyorum. Bu arada da bazen öyle şeyler okuyorsun ki, sırtından vurulsan daha iyi yani. Durup dururken Allah kahretsin ya böyle hayatı diyorsun ama dediğini sadece kendin duyuyorsun..
 
 Stat bitiyor Limon. Biliyorsun ben eskiyi eski statla yıktım, yeniyi yeni statla inşaat edeceğim dedim. Kimine saçma geldi, kimi güzel bişey dedi ama benim için önemli herkes oyun sansa da. Stattan 1 sene sonra da bırakacağım zaten bu kadar yakından takibi Beşiktaş’ı. Aşkların en güzeli seni uzaktan sevmek derler zaten..
 
Ahmet Kaya çalıyor  şu an yakarım geceleri. Bu sesi bu şarkıya inanılmaz yakıştırıyorum.Ben yavaş yavaş dinlerken sende uyu artık Limon..
 
21 Ekim 2015

Ne çok olmuş Limon öyle ya. Dün Yeliz ile sohbetimizde geçmeden hatırlamayacağım bile buraları neredeyse. Az ama öz artık Limon bundan sonra böyle. Ama kabul et sen bile beklemiyordun bu kadarını.

Aslında detaylı bir yazı yazmayı planlıyorum Limon yalan değil. 7 Kasım 2013 ten sonra başladığım YEPYENİ hayatın bendeki yarattıklarını görmek için biraz daha bekle bence.

Saat gece 2 oldu. Biraz yazayım dedim ama olmayacak Limon. Uykum var çok fazla. 

Bugünlerde yada bu 1-2 gün inanılmaz sıkınıtlı geçti ruhen bende. Anlamadım. Düne göre daha iyiyim onuda söyleyeyim sana..

26 Ağustos 2015
Limon Merhaba. Seni epey unuttum bu günlerde. Geçen gün Yeliz♥ söyledi Limon’ a yazmıyorsun diye, haksız değil
 
 Ancak günler genelde birbirini tekrarladığı için bazen ihtiyaç duymuyorum sanırım yazmaya Limon. 
Bugünde çok kısa gezeceğim.
 
Güzel günler var Limon. Gelecek güzel şimdi güzel..Nereden nereye..Hayatı çok kısa 2 şeye indirdim huzur buldum..Mutluğun resmini yaptırdım bende ..Yeliz♥ ve Beşiktaş :))
 
bizz
 
Öpüyorum Seni Limon..
 
 
22 Haziran 2015
Merhaba Limonum. 1 aydır seninle konuşmuyoruz yine. Ancak bu kez mutluluktan çok ev içindeki gereksiz muhabbetlerden kaynaklı oluyor. Enerjimin düştüğü bir dönem geçirdim resmen , artık iyice sıkıldım desem yeridir.
Saçma sapan sohbetleri hayatımıza soktuğu için Babam’a çok kzıyorum. Öyle şeylere maruz kaldığımı düşünüyorum ki herhalde bazı akrabalarımı ömür boyu bir daha görmesem üzülmeyeceğim. Zaten bir çoğuna beslediğim sevgiyi içimden üniversite yıllarında tamamen atmıştım, artık saygıyıda atıyorum. Ha sokakta şu an yürüyen insanlar ha onlar. Herşey geçer Limon bunu en iyi ben biliyorum belki de , çünkü o 2000 den 2007 senesine kadar geçen günler geçti ki hayatta geçmeyecek hiç bişey yoktur eminim. Bütün bunlara rağmen ağızlardan çıkan sözler, bazen söylenmek istenen düşünceler beni resmen yordu. Defalarca başka bir eve çıkmak istesem de yapacağım bu şeyin doğru bir karar olacağı konusunda ki şüphelerim nedeniyle hep durdum ama sanırım bu konuda o dönem hata yaptım. Çünkü yoruldum.
Allah’tan Yeliz var. Bütün bu olanlara rağmen bazen benim huysuzlarımı çekiyor , biliyorum. Gerçi huysuzluk çıkarmıyorum artık neredeyse hiç. Öyle uyumlu bir insan oldum ki bazen kendime ben bile şaşırıyorum. 1 sene oldu beraber olalı ve henüz hiç kavgamız olmadı. Bunun nedenini aslında biliyorum. Hiç kıvırmadan konuşuyoruz herşeyi. Eski yeni ne varsa bazen espri yaparak, bazen analiz ederek, bazen itiraf ederek konuşuyoruz. Buda ister istemez sonsuz bir güven verdiğinden olsa gerek tartışmaya gerek kalmıyor. İnsanın yalan konuşmaya ihtiyacı olmadığı bir ilişkinin bence mutsuz olma ihtimali yok.
Hafta sonu yine çok yorulduk. Biz zaten bir yürümeye başlarsak Maratoncular gibiyiz. En sevdiğimiz yol Beşiktaş – Ortaköy arasındaki ağaçlı yol. Kenardaki Atatürk Posterlerinden, Yıldız Parkının yokuşuna kadar, Çırağandan Ortaköy Camisinin önünki Kumpircisine kadar sanki bizim mahalle. Beşiktaş’ın zaten bende yeri çok farklı. Orasının havası suyu bana çok samimi geliyor. Sevgilinin de sevmesi başka bir güzellik tabi. 
O kadar çok yürüdük ki halen belim , bacaklarım, ayaklarım ağrı içerisinde. Yatmam lazım ancak bugünlerde Travian adlı oyuna takıldım. Adiler gece gece baskın yapıyorlar. Ama oyunlar bana göre değil. Oyunda savunma ve hücüm var. Ben hücüm edemiyorum. Üzülüyorum adamın emeklerini almaya. Ama böyle de yaşamak zor olacak. Sanırım bırakacağım çünkü cidden saldırı yaparken üzülüyorum. 
Bu kadar Limon bugünlük. Sende iyi ki varsın be Limon, onu da deyim. Çok güzel bir sığınaksın bana. Gerçek değilsin ama içimden canımdan bir parçasın. Acılarımda hep yanımda olup bana verdiğin umutlar ve güzel yarınlar için sana da çok teşekkür ederim.
22 Mayıs 2015
Merhaba Limon. Saat gece yarısı 00:41. Bugünlerde amma geç yatıyorum. Bugün erken yatayım dedim ama Pazar günkü Eskişehir gezisini yazayım, tarihe not düşsün yoksa arıyoryz eskilerden bu hangi tarihti diye ve malesef bulamıyoruz 😀
Pazar Eskişehir yollarına düşünce Çilekten mesaj geldi , yarın Piknik yapalımmı. Çilek’in bu özelliğini çok seviyorum yalan değil. Deli dolu ve pratik. Piknik yapalımmı, yapalım. Tamam deyip gider ve 1 saat sonra resimli mesaj gelir. Piknik işi tamam.
image-248c75cc457129a8205943d36f16329803d4ec879e8a3b24d4f519c9f097b89b-V
 
Ha dur sayfanın sonuna kalmasın. Şu tavla işinden hiç anlamam aslında. Beni yoran oyunları oyun olarak görmem ama Çilek ile ilk maçımızdı bu. Strateji geliştirmem lazımdı, ve yendim bunuda tarihe not edelim. 5-4 
Limon Piknik yerine gittik. Valla başbaşa çok güzel bir kahavltı yaptık. Daha doğrusu hepsini Çilek yaptı ben sadece yedim. Sucuklu Yumurta bile yaptı yani o derece :)) 10 NUMARA OLmuştu çok beğendim.
Ama bize ayrılan sürenin hemen yine sonuna geldik ve akşam İstanbulşa dönüş yaptım..
Belki gelince bazen uzaklığa alışıyorum ama o dönüş yolu insana acaip koyuyor Limon, buram buram özlemeye başlıosun tekerlekler İstanbula doğru dönerken..
Bide videomuz var onuda eklerim belki buraya 
Şimdilik öptümmm
29 Nisan 2015
Çok sevgili dostum Limon. Öncelikle çok çok güzel bir haftadan sonra hastalkandım ve ytaklaşık 8 gündür grip ile uğraşmaktayım. Yeliz buradaydıdı hastalıktan önce. Acaip güzel oluyor be Limon beraber olmak. Valla sana yazıp bozmak istemiyorum ama öyle . Acaba evlenince hep yan yana  olsak yine güzel olur mu ? Yoksa o büyü bozulur mu ? Hiç bilmiyorum. Ama sevmek sevilmek güzel şey Limon, yeniden hatırlattığı için güzel şeyler..
 Onun dışında hayat iyi Limon. Çalışıyoruz , yatırımlar yapıyoruz 🙂 İstanbulu satın alcaz bu gidişle ahaha :)) Şaka şaka, evdekiler sürekli bişeyler alıp bişeyler yapıyorlar ama benim pek gözüm yok o işlerde. Odamda oturup tv izlemek, kitap okumak gibi güzel alışkanlıklar edindim. Bazen çok güzel oluyor 🙂 
 Bunun dışında ımm Beşiktaş konusu var. Onuda sene sonuna kadar susacağım. İnş şampiyon oluruz diyorum, bunu cidden çok ama çok istiyorum. Negatif enerji vermemek için susuyorum. 
 Bu kadar sevgiyle kal.
 31 Mart 2015
Limoncum nasılsın bakalım :)) Seni yine unuttuk ya. Valla Çilek hatırlattı, dedi ki “Limona yazmayalı 30 günü geçmiş Paşa, istersen bi yaz”
Tabi bunu dedi ama kaç gündür psikololij baskı yapıyor bilesin. Neymiş Çilek varmış bir zamanlar neden kalkmışmış :)) Onu bi şekilde atlattık derken sana yazdığım 2013 teki yazımı önüme koyup “Seneye sen olmayacaksın Limon” demişim onu önüme koyuyor. Tamam Çilek e canım feda ama sende benden bir parçasın be. O Can sa sende canansın yada sen cansan oda canan :)) Sen kal yanımda Limonum ben seni bırakmam :)))
 
Hep aynı yere çıkıyoruz aslında. Mutluysak yazmıyoruz dimi :)) Allah bozmasın evli mutlu çocuklu modundayım. Söyledimmi bilmiyorum Çilek in Annesi ile tanıştım. Yani bir adım daha ileri gittik Limon. Benim yol haritam kendi ev içinden dolayı biraz yavaş gitsede güzel ve heyecanlı :)) Eskişehiri öğreniyorum günden güne ayrıca 🙂 Yolları ezberledim 😛
 
Bunun dışında işler iyi Limon. Çalışıyoruz ama yorulmaya başladım. Tek başıma ne kadar idare edeceğim bilmiyorum ama şimdilik iyi gidiyor. Biraz kilo aldım vermem lazım.Paso yiyorum ama. Buda mutlulukla mı alakalı bilmiyorum haha :))
 
Kitap okumuyordum kitap aldım bu hafta. Okuyorum hızlı hızlı. Oda bugün yarın biter sanırım. 
 
Benden bu kadar, öptüm çav bellla :)))
22 Şubat 2015 
IMAG0155_1
 Kitapları çok severim sevgiliden alınırsa daha bir severim daha bir anlamlı okurum.
Her gece yatmadan önce her cümlesi ezberlenerek yatıyorum
Duygusal Modulüm bu günlerde bazen tavan yapıyor , seviyorum  Limon 
4 Şubat 2015
Beni bazen sadece sen anlıyorsun sanırım Limon. Yeri geldiğinde seninle konuşsam yeter belki de. Başka yerlerde konuşmanın anlamsızlığını dün çok net hissettim..
****
Limon hani zamanında bir konu açmıştım ya Aşk acısı biter mi diye ?
http://volkanca.net/ask-acisi-biter-mi/
En altınada form koymuştum bu acıyı çekenler bana anlatsın diye. Sanırım ayda 3 yada 4 kez kesin yazan oluyor. Nilay dan , Arda ya kadar bir sürü insanın dertlerini dinliyorum. Aslında çözüm üretmekten ziyade bana anlatınca rahatlıyorlar. Bilmeden tanımadan onları anlayacak  birisi olarak görüyorlar sanırım beni. O kadar güzel duygularını ifade edenler varki, normalde hayatta bu düşüncelerini etrafındakilere anlatazmalar eminim. Ben aslında hep aynıyım. Aynı yerden bakıyorum. Zaman diyorum, yok et diyorum ve yaşadıklarının sıradan olduklarını gör diyorum. Belki hiç bişey düzelmiyor hayatlarında ama aradan bir kaç ay geçince yine samimiyetle şu an daha iyiyim diye mesajlar geliyor seviniyorum. Bazen intihar etmek isteyenler bile oluyor. Aslında onların istediğide bu düşüncelerin normal olduğunu kabullenmek. Ama yeneceğiz Limon. Ben nasıl yenip , yeniden ışığa doğru koştuysam buraya mesaj atan herkesinde o ışığa yürümesini isterse sağlayacağım. Hiç bıkmadım, bıkmıyacağım da. 
*****
Bu günlerde işyerin de tadilat olacak Limon. Yepyeni bir konsept olacak. Nkolay – Clk Boğaziçi yeni konsepti heyecanla bekliyorum :)) Az çok yeni yerlerde işler oturmaya başladı. Belli bir müşterimde oldu. Ben çok ilgiliyim ama. İşyerine giren adamı asla geri çevirmiyorum. Adres arayanlara bile google maps yardımı yapacak kadar 🙂 Yakında resimler eklerim sanırım buraya. İnşallah güzel ve az maliyetli olur :))))
*****
Beşiktaş dersen oda iyi Limon. Beşiktaşlılık bu iki senede herkeste fazlası ile arttı. Türkiye’nin en değişik takımı olduk belki de. Herkes tarafından umut duyulan ve sevilen. Statsız olmasına rağmen en güçlü şampiyonluk adayı olan bir takım. Demba ba dan Biliç e kadar eşsiz duygular işleyen bir sevda oldu bu sene. Bakalım sene sonu Mayısta neler konuşacağız..
Bunun dışında geri kalan herşey güzel..
Öptüm..
2 Şubat 2015
Sevgili Limon,
Seni ne kadar unuttuğumu düşünenler olsa da ne olur sakın benim en yakın arkadaşım olduğunu unutma. Bilirim ki bu hayatta belki de benim en mutlu olmamı isteyen sensin. Ve benim sana ne kadar az yazdığımı görüp bundan da mutlu olduğunu biliyorum Limon.. Bilirsinki ben mutluyken çok yazamam ama artık değişeceğim biraz. Artık sana yazacağım , çünkü eskilere bakınca insan bir garip oluyor Limon..
Dün 2 Şubata girdiğimizin dakikalarında Çilek ile telefondaydık Limon. Dur dedim ben geçen sene 2 Şubatta ne yapıyormuşum merak ettim dedim. Tabiki sana yazdıklarımı okudum. O garip dönemden yeni çıkılmışmış. Hani o umudun bitip, artık yerini nefrete bıraktığı dönem. Aklıma gelen yerler oldu o döneme ait , tam o sırada Çilek sordu, o döneme bakınca ne görüyorsun diye. Oldukça yumuşattım Limon ve sadece “Mide Bulantısı” diyebildim.. Harbiden de bundan daha hafifi olurmu bilmiyorum ama buydu yani başka da diyecek bişey yok. 
Ama o günlerin bize kandırdığı çok şey oldu Limon. Çok güzel bir ilişkinin temelini atarken öyle sağlam attık ve atıyoruz ki belki de ikimizinde istediği tek şey buydu .Elbette ki bende bir takım olumsuz yönler bırakmış olsa da o dönem bunlarıda 2016 e kadar tamamen aşmış olacağım inşallah :)) Şimdi diyeceksin ki bu ne ya 1 senede mi o psikolojinin düzelmesini bekleyeceğiz diyebilirsin ama öyle. Ya belki de hiç düzelmese de olur, çünkü kötü bişey yok 😛 
Çilek’e buradan selam söyle sende, bilirsin oda seni sever. Bir dönem yan yana komşuydunuz ama senin huysuzluğun ve kıskançlığın yokmu Limon :)))
Bunun dışında evdeki misafirlerimiz devam ediyor Limon. Artık takvim yapacağım. Belki de bugün sana bundan yazıyorum, eve gidesim felan pek fazla yok. Yüz görmekten yoruldum, evde banyodan çıkarken Külot atlet dolaşmanın keyfini sürmek istiyorum 🙂 Biraz daha bekleyeceğiz sanırım..
Kitap okuyorum, film izliyorum, Vodafone Arena’yı bekliyorum . Günler böyle güzel güzel geçiyor. Yeniden hayata dönmenin vermiş olduğu hızla son 1 senede epey yol alsam da biraz ara açılmştı onu kapatmam lazım. O yüzden bazen gece 2 lere kadar kitap okumaya çalıştığım oluyor. Seviyorum bunu da . 
Şimdilik bu kadar , dışarda inanılmaz bir gök gürlemesi var. İstanbulda hava yağmurlu..
Ha unutmadan bugün Türkiyede bir dolar 2.43 Limon. Ekmek 1 lira 🙂 Asgari ücret te 950 felan. Seneler sonra bakalım bu rakamlar ne olacak 🙂 Ha Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı. Cemaatle fena kavgalılar Limon. Acaip keyifli. Al mısırını colanı aç izle sinema filmi gibi :))
Hadi öptüm bu kadar gırgır yeter sana..
19 Ocak 2015
Çok güzel,çok farklı 2 gün yaşadım Limon. İçinde olması gereken her duygu, her saniye. Kelimelerle ifade edilemez belkide. Huzur, aşk, sevgi, umut, güven, tutku.. Ne ararsan ara. Çilek (Yeliz) ile çok güzel günlere yelken açtık, rüzgarımız sen ol Limon..
İyi geceler..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: